Oleme ühenduses!
Me usume isiklikesse kohtumistesse ja pikaajalistesse suhetesse oma klientide ja partneritega. Seepärast peamegi tähtsaks, et teil oleks kerge meiega ühendust saada.
Palun kinnita "Captcha"
Andmete eeskirjade hoiatus
Andmete eeskirjadega nõustumine Andmete eeskirjad
Aitäh [name], me võtame teiega ühendust.

Teretulemast Rahmqvisti perre

Rahmqvistis aitavad su kolleegid sul saavutada töös häid tulemusi, jagades oma teadmisi ja kogemusi. Me anname sulle ruumi kasvamiseks ja asjatundjana on sul oluline osa firma arengus.

Ruumi kasvamiseks
Sinu oma isiklik mentor
Unikaalsed tooted
Vastutus koos vabadusega

“Rahmqvistis on oluline, et sa saad olla sina ise – ainulaadsed on nii meie tooted kui töötajad.”

Mathias Monzeni - Sales Manager, Sweden

Elu spetsialistina

Rahmqvistis tähendab müümine sageli nõustamist. Me loome pikaajalisi suhteid ja toetame oma kliente nii teadmiste kui teenindusega. Sinu analüüs oma kliendi olukorrast aitab meil välja arendada uusi unikaalseid tooteid.

Praegu on Rahmqvistis ligi 250 edukat müüjat.

“Hea karjääri alus on head põhiteadmised. Mis puudutab müügitööd, siis see on just see, mida sa saad Rahmqvist College’is.”

Bjørn-Ove Emaus - Rahmqvist College’i direktor

Ruumi kasvamiseks

“Ma ise alustasin müügitööga Rahmqvistis 1999 ja praegu olen ma Business Groupi juht, kes vastutab tegevuse eest Põhjamaades ja aitab ülejäänud Euroopas alust panna uutele tütarfirmadele.” 

Igaühel on Rahmqvistis oma ainulaadne lugu, ka sinul. Koos meiega saad sa kasvada, ükskõik kust sa ka tuled. Et sa oleksid müügitöös edukas, anname me sulle oma isikliku mentori ja pakume pidevalt uusi koolitusi Rahmqvist College’is ning müügituge.

Teised räägivad vabadusest koos vastutusega. Meie räägime vastutusest koos vabadusega. Rahmqvistis saad sa suured eesmärgid, aga ka palju vabadust nende saavutamiseks.

Full rahmqvistcollege

Rahmqvist College – meie oma kool

Kõik meie müügiinimesed läbivad meie põhikoolituse. Seal õpid sa kunsti, kuidas saab lihtsamini müüa. Meie koolituste lahutamatu osa on seos praktikaga ja kõik meie treenerid tegelevad müügiga igapäevaselt.

Full inspireravarandratemp

Me inspireerime üksteist

Me teame, et müügiinimesed on väga võistleva iseloomuga. Lisaks meie riigipõhistele üritustele, toimub meil iga kolme aasta tagant Euroopa galaõhtu. Seal autasustame oma edukaid kolleege nende töö eest.

Terved töötajad on ka õnnelikud

Me tahame, et su elus oleks tasakaal töö ja vaba aja vahel. Seepärast investeerime me palju terviseüritustesse. Näiteks osaleme me igal aastal Lindigöloppeti maratonil ja organiseerime muidki spordiüritusi.

Meie oaas Lõuna-Aafrikas

Mapungubwe looduspargis asub meie konverentsikeskus Lõuna-Aafrikas. Siin me premeerime oma kolleege, kes on saavutanud eriti väljapaistvaid tulemusi ja same inspiratsiooni fantastilisest ümbrusest. Seal saad sa kogeda kogu Aafrika metsikut loodust.

Küpsiste sõnum. Rohkem teavet
Keeldu
Luba Küpsised